התקשרו עכשיו:
050-4449-548

פיינטבול לילדים

בדור הדיגיטל של היום כבר קשה יותר להלהיב ילדים ובני נוער בפעילויות ואטרקציות שונות באירועים וימים מיוחדים. אחת האטרקציות שעדיין מלהיבה את החבר'ה הצעירים והאנרגטיים היא פיינטבול לילדים. פיינטבול גרילה מתמחה באטרקציות אקשן לילדים הכוללים לחימה בקליעי צבע ומתאימה את הפעילות לילדים בכל הגילאים לפי דרגות קושי, משימות, פעילויות ואזורי "לחימה" שונים.

מדוע פיינטבול לילדים יתאים יותר מאטרקציות אחרות?

ישנן ככל הנראה אינספור אטרקציות שונות לילדים ובני נוער שניתן לשלב בימי הולדת, בר מצווה ואירועים מיוחדים אחרים אך פיינטבול לילדים הינה אטרקציה הנחשבת לאחת המלהיבות והמרתקות ביותר לצעירים. הילדים של היום אינם אוהבים לשבת במקום או להשתעמם מפעילויות רגועות. אם תשאלו את הילד הממוצע כיום הוא יאמר לכם שהוא מעדיף פעילות המשלבת תחרותיות, אקשן, ריגוש וכן פעילות פיזית. כך למשל ילדים קטנים מאוד יעדיפו טרמפולינות על פני ציורים או סיפורים, כך גם ילדים בוגרים יותר מעדיפים פיינטבול כאטרקציה מלאת אקשן, ריגוש ותנועתיות מאשר אטרקציות אחרות שבהן עומדים/יושבים במקום כמעט בלי לזוז.

בהגעה למקום האקשן רק מתחיל:

עם ההגעה למקום נחלק אתכם לשתי הקבוצות כאשר המטרה תהיה לכבוש את הדגל של הקבוצה השנייה. הקבוצות יתחלקו להגנה והתקפה וכל משתתף יקבל ציוד מתקדם:

  • רובה צבע וכדורים.
  • שכפץ
  • מסיכת מגן לפנים
  • ביגוד מתאים

המשתתפים במשחק יצטרכו לגלות אחריות, רצינות, איפוק, שליטה עצמית ולהפעיל שיקול דעת איך, מתי וכיצד להשתמש ברובע הצבע. על המשתתפים במקום להישמע להוראות המפעיל ולתקני הבטיחות במקום למנוע אי נעימויות.

האם הפעילות בטוחה גם עבור ילדים?

הפעילות בטוחה עבור ילדים מגיל מסוים ובגדול ישנם המון ילדים בכל רחבי הארץ ובגילאים שונים המשתתפים בפעילויות פיינטבול. בשנים האחרונות עברנו במיוחד אצלינו בפיינטבול שידרוג ושינוי בתפיסה שהדגש הוא בעיקר הנאה וחוויה, לכן אנחנו משתמשים בכדורי צבע בקוטר של 50 מ"מ ולא כמו שנהוג בהרבה פיינטבולים בארץ שימוש בקוטר של 68 מ"מ שזה יותר כואב מכדורי 50 מ"מ. ובנוסף הפחתנו בלחץ הגז. ניתן לשלב את הפעילות ביחד עם אטרקציות נוספות שאנו מציעים באתרינו ובכך להפוך את החוויה המלהיבה ליום מאתגר, מעניין ובלתי נשכח עבור כל המשתתפים בפעילות. אז אם אתם מעוניינים לארגן אירוע יום הולדת בלתי נשכח בדרום, יום כיף לקבוצות או פעילויות שונות לילדים אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לבנות יום כיף מיוחד ביחד אתכם.

 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
השארת הודעה מהירה