התקשרו עכשיו (המקום לא פעיל בשבתות ובחגים):
050-4449-548

פיינטבול בשפלה

במידה וחיפשתם פיינטבול בשפלה, הגעתם למקום הנכון. פיינטבול גרילה – חווית לחימה צבאית בקליעי צבע זהו המקום עבורכם. זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק במשחקי מלחמה, לשתף פעולה בין כל חברי הקבוצה ולנצח בגדול! אנו בפיינטבול גרילה שמים דגש רב על כל עניין הבטיחות, זאת על מנת שכל אורח, אישה, גבר וילד, יוכלו לקבל את החוויה האולטימטיבית, המהנה והבטוחה ביותר.

פיינטבול בשפלה

כל מה שצריך לדעת על פיינטבול בשפלה

פיינטבול נחשב לאחד ממשחקי המלחמה הפופולריים ביותר בכל רחבי העולם. נשים, גברים וילדים רבים בוחרים בפעילות זו ומקבלים את החוויה המאתגרת והמהנה מכל. זהו ללא ספק אחד המשחקים המוכרים אך גם כזה שמאפשר לכם לקבל חוויה מיוחדת שסביר שלא תיתקלו בה קודם. תוכלו לרוץ ולירות במתחם המיועד לפעילות זו, וללמוד עוד על חשיבותה של עבודת צוות.

נקודה זו למעשה הופכת למעשה פיינטבול בשפלה לאחת הפעילויות המתאימות ביותר לגיבוש של קבוצות ממקום עבודה או חברים ומשפחה. כך שאם אתם אוהבי אתגרים, בעלי יכולת שימת לב לפרטים ויכולת תכנון נכון של אסטרטגיה, המשחק הזה ללא ספק הולך להפוך לבית שני עבורכם. אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם ממגוון הפעילויות שאנו יכולים להציע לכם ולהתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו על מנת לגלות את אלו שמתאימים ביותר עבורכם.

יום כיף מלא באנדרנלין

כי מי מאתנו לא שיחק פעם ברובים? עוד מגיל צעיר רובנו רצנו אחד אחרי השני, כיוונו אצבע וצעקנו "פיו-פיו" מכל הלב כשחיוך גדול היו מרוח לנו על הפנים. ועכשיו, זו ההזדמנות שלכם לחוות את משחקי המלחמה בדרגה אחת מעל. בצורה האתגרית והמהנה ביותר. אנו בפיינטבול גרילה עושים את המירב על מנת שכל משחק יגשים את הפוטנציאל העצום אשר טמון בו, כל המדריכים והמפעילים שלנו הינם בוגרי יחידות מובחרות בצה"ל וקיבלו הכשרה מעמיקה ויסודית בכל הקשור ללחימה בטרור, לחימה בשטח בנוי ואף לוחמת גרילה. צרו קשר עוד היום על מנת לקבל פרטים נוספים בנוגע לפעילויות שתוכלו לקחת בהן חלק.

אנחנו ניידים ומגיעים לכל מקום בשפלה, המתאים והעומד בתקנים הבטיחותיים של המשחק. 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
השארת הודעה מהירה