התקשרו עכשיו (המקום לא פעיל בשבתות ובחגים):
050-4449-548

פיינטבול באשקלון

מחפשים פיינטבול באשקלון? אנו בפיינטבול גרילה נשמח לארח אתכם ולהעניק לכם את החוויה האתגרית והמהנה מכל. כלל המדריכים והמפעילים שלנו הינם יוצאי יחידות מובחרות בצה"ל, אשר רכשו את מיומנויות הלחימה שלהם על כל גווניה השונים. אנו שמים דגש רב על כל עניין הבטיחות, שהרי רק כך נוכל באמת להבטיח בעבורכם את החוויה המאתגרת, מהנה ובטוחה בכל. זו ההזדמנות שלכם ליצור זיכרונות חדשים, להתגבש בתור קבוצה ולנצח!

פיינטבול באשקלון

פיינטבול באשקלון – כל היתרונות כולם

פיינטבול באשקלון מציע טעימה קטנה מהעולם הצבאי לכל אדם, נשים, גברים ואף ילדים. בעוד שכל המשחקים מותאמים בצורה הבטוחה ביותר לפעילות לכל אדם. פיינטבול הוא אחת מהפעילויות הספורטיביות המהנות ביותר שקיימות, ואין זה מפתיע כלל, פיינטבול באשקלון הוא בעל יתרונות רבים.

 מתאים לכל אירוע

חשוב לציין כי פיינטבול באשקלון יכול להתאים לכל סוג של אירוע. בין אם מדובר ביום הולדת או יום גיבוש, הרי שכל אחד יכול לקחת חלק במשחק המלחמה המאתגר והגדוש באדרנלין. משחקים אלו הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהחוויה הספורטיבית האהובה על אנשים רבים בישראל, ואנו בפיינטבול גרילה נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם את החוויה המהנה אשר לא תוכלו לשכוח בתקופה הקרובה, או לפחות עד הפעם הבאה שתגיעו לביקור.

אנחנו ניידים ומגיעים לכל מקום בשפלה, המתאים והעומד בתקנים הבטיחותיים של המשחק. 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
השארת הודעה מהירה