התקשרו עכשיו:
050-4449-548

פיינטבול באשדוד

אם אתם מחפשים פיינטבול באשדוד זה כבר ברור, פיינטבול גרילה זו הכתובת הנכונה בעבורכם. אין חוויה מהנה ומאתגרת יותר ממשחקי מלחמה אשר מלויים בירי כדורי צבע. כך שבסופו של יום, עם פרצוף כחול או ירוק וחיוך מרוח על כל הפנים, אתם תוכלו להגיד בוודאות כי זה היה אחד הימים המהנים ביותר שהיו לכם לאחרונה. בין אם אירוע משפחתי, יום רביעי עם חברים או אפילו יום גיבוש לעובדים, הרי שאין בחירה מתאימה יותר מאשר פיינטבול באשדוד.

פיינטבול באשדוד

פיינטבול באשדוד – כל מה שאתם צריכים לזכור

פיינטבול באשדוד, בעצם בכל מקום אחר, הוא משחק מאתגר אשר יכול להסב לכם שעות של כיף, הנאה וגיבוש. אך על מנת שתוכלו לקבל את החוויה המהנה והבטוחה ביותר חשוב לדעת מספר דברים:

  • הרובה עצמו הינו יכול להיות נשק לכל דבר, אך שבמקרה שלנו הוא יהיה טעון בכדורי צבע בלבד. חשוב לזכור להקשיב לכל הוראות הבטיחות בנוגע לתפעולו של הרובה על מנת שתוכלו לקבל את המקסימום שהפעילות יכולה להציע לכם.
  • חשוב לזכור כי במהלך המשחק יהיה עליכם לחשוב ציוד מגן אשר ישמור עליכם. מסכה, שכפ"צ וכל דבר אחר אשר המדריכים יסבירו לכם, כולל מגנים מיוחדים שהמדריכים יוכלו להציע לכם במקום.
  • זכרו לפגיע לפיינטבול עם נעליים סגורות. הדבר יעזור לכם להתנייד בשטח בצורה נוחה יותר ויפחית בצורה משמעותית את הסיכוי לפציעה עקב עיקום קרסול או צרה אחרת.

 

בטיחות מעל הכל

כמו בכל פעילות מאתגרת אחרת, חלק בלתי נפרד מההנאה הוא העובדה כי אנו בטוחים כי זו פעילות בטוחה. על מנת שזו אכן תיחשב לכזו, אנו בפיינטבול גרילה שמים דגש על נושא בטיחות מעל הכל. המטרה של כולנו היא לספק בעבורכם את החווית המשחק האולטימטיבית אשר תשאיר אתכם עם הזיכרונות המהנים ביותר. צרו קשר עוד היום על מנת לגלות עוד על הפעילויות הנוספות שתוכלו למצוא אצלנו, כולל ניווט אתגרי, קליעה למטרה, סנפלינג, טיפוס מצוקים, ימי הולדת, הפעלת אירועי ענק וימי גיבוש.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
השארת הודעה מהירה