התקשרו עכשיו (המקום לא פעיל בשבתות ובחגים):
050-4449-548

משחק ניווט

אם עד היום חשבתם שקשה למצוא בילוי שמתאים לכל המשפחה, כנראה שטעיתם. משחק ניווט הוא משחק חוויתי לכל המשפחה, ואנחנו בפיינטבול גרילה יודעים להתאים אותו במיוחד עבורכם. במקום לשבת בבית ועוד פעם לראות סרט או לצפות בטלוויזיה, יש לכם עכשיו את האפשרות לקום מהספה, לצאת לשטח וליהנות באופן יוצא מן הכלל. המשחק מותאם למשתתפים בדרגות קושי שונות ומאפשר בילוי משותף וגיבוש משפחתי או קבוצתי.

אז מהו בעצם משחק ניווט?

השגרה היא מבורכת, אבל הכי כיף לשבור אותה בצורה מקורית שמשאירה טעם של עוד. אנחנו תמיד מחפשים את הדרך הטובה ביותר לשבור את השגרה, לבלות ולגבש את כל המשפחה וגם ליהנות עם חברים. יש את היציאות ה"רגילות": הולכים לאכול יחד, יוצאים לקולנוע או למשחק כדורגל. אבל אם אתם באמת רוצים לבלות, להרגיש את השטח וליהנות כל הדרך לפיצוח האתגר, לכו על זה.

כשאתם בוחרים לצאת למשחק ניווט, אתם מקבלים משחק מאתגר וחווייתי שמותאם באופן מלא לגיל המשתתפים. אתם יוצאים לשטח, מקבלים משימות ופותרים אותן בכוחות עצמכם. המשחק דורש להפעיל את המחשבה ולגלות יצירתיות ועקביות בדרך אל המטרה. בנוסף, השלמת המשימות מחייבת שיתוף פעולה הדוק בין חברי הקבוצה כך שהגיבוש המשפחתי הוא ממש חלק מהמשחק.

משחק הניווט הוא משחק קבוצתי ותחרותי בשטח. מקבלים מסלול, יוצאים לדרך ומנווטים באמצעות מכשיר נייד או באמצעות מפות טופוגרפיות, כשתוך כדי המשחק אתם מקבלים משימות מאתגרות. יצוין כי ניווט באמצעות מכשיר נייד מתאים לילדים החל מגיל 9, ואינו דורש ידע מוקדם או ניסיון בניווט, בשונה ממשחק עם מפות שמתאים יותר לכאלה שברשותם ניסיון וידע בתחום הטופוגרפי.

משחק ניווט – בילוי משפחתי שמותאם במיוחד עבורכם

רוצים לשבור קצת את השגרה? אוהבים להרגיש את השטח? מחפשים גיבוש וכיף לכל המשפחה? אנחנו בפיינטבול גרילה יודעים להתאים משחק ניווט משפחתי שיעניק לכם את החוויה המושלמת ויחזיר אתכם לשגרה רעננים עם חיוך על הפנים. צרו איתנו קשר עכשיו להתאמה מקסימלית של החוויה המשפחתית שלכם.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
השארת הודעה מהירה