התקשרו עכשיו (המקום לא פעיל בשבתות ובחגים, החל מקבוצות של 15 אנשים מאזור המרכז):
050-4449-548

הישרדות לילדים

כל הורה מגיע ליום בו הוא חייב להחליט מה הוא הולך לעשות ביום ההולדת של בנו או בתו וככל שעוברות השנים הדרישות נעשות יותר ויותר מאתגרות בדרך כלל בגילאי 6-10 אחד הדברים המקןבלים הוא יום הולדת בסגנון מאתגר שיעסיק את הילדים בצורה הרבה יותר כייפית ומעניינת, אנחנו מציעים יום הולדת בסגנון התוכנית "הישרדות" .

דרכנו ילדיכם יקבלו חוויה שלא הכירו לפני כן ויהנו מיום מלא אתגרים והפתעות , היום יתחיל בנקודת מפגש מרתקת באמצע המדבר או בצפון כשחלק מהנוף הוא טבע מרשים שיהפוך את הפעילות להמחשה השרדותית של ממש , לאחר מכאן הילדים התחלקו לקבצות ושבטים יקבלו שמות לכל שבט ותלבושות מיוחדות ומסוגננות מאוד חשוב לציין שכל שבט יקבל תלבושות בצבעים דומים ובנדנות באותו הצבע כשכל שבט יתחיל בקבלת הסבר קצר עם מדריך מקצועי שבהסבר יבינו הילדים איך משיגים נקודות ומה גורם לפסילות ואובדן נקודות אבל הכי חשוב היא מילת ההתחלה – "צאו לדרך".

כל העניין שבמשחק יכול להיות מאוד מאתגר ומהנה גם לילדים שלא מכירים את התוכנית , המשחק יתחיל באיזור שנקרא אי המשימות שכמו בתוכנית יגיעו לאי זה מכל שבט בו יקבלו הסבר קצר על המשימה כמובן שהמשימה תיהיה כתובה בתוך גלל מגילה ומשם הזוגות יחזרו לשבטים שלהם להסביר להם מהר מאוד מה לעשות ולצאת לדרך, חשוב מאוד להסביר לילדים שכל המשחק תלוי מאוד בזמנים וצריך להספיק הכל ומהר. חוויה מומלצת לכל יום הולדת !

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
השארת הודעה מהירה