התקשרו עכשיו (המקום לא פעיל בשבתות ובחגים, החל מקבוצות של 15 אנשים מאזור המרכז):
050-4449-548

גדנ"ע – לבתי ספר וקבוצות נוער

אז מי מגיע לשבוע הגדנ"ע? תלמידי תיכון שביעיסטים ושמיניסטים, זהו שבוע מאוד חיוני שבו עוברים התלמידים המשתתפים סדרת חינוך ונכנסים לראש קצת שונה, מנסים להעביר להם מוסר במסגרת צבאית ולגרום להם להתכונן למה שעתיד לבוא לקראתם בשלוש שנים הקרובות לחייהם.

את השבוע הזה מעביר להם מפקד אמיתי שעבר התמחות בסדרת חינוך צבאית איך לדחוס לתלמידים חומר ופעילות גופנית בשבעה ימים בלבד, את השבוע הזה עוברים לא רק תיכוניסטים אלא גם משלחות נוער מארצות אחרות כשכל הפעילות מדמה מעין טירונות אבל לא טירונות קרבית אלא טירונות ממש בסיסית בעיקרון מנסים להעלות את המוטיבציה של המשתתפים לעשות שירות צבאי מלא ולהתגייס לצה"ל , הכנה זאת גורמת לצעירים להבין ולהכיר את המסגרת מקרוב ובכך לתת להם נקודת התחלה טובה בהרבה מכאלה שלא עברו את התהליך כשמגיעים לצבא.

מהרגע הראשון הגדנע ניראת בדיוק כמו תהליך צבאי כשכל המשתתפים בה מתחלקים לצוותים וקבוצות כמובן שיש הפרדה בין בנים לבנות גם בחדרי שינה ישנה הפרדה מלאה ומקלחות המיועדות לבנים בנפרד ובנות בנפרד, כמו כן מתחילים להכיר נהלים צבאים ומונחים צבאים לומדים להכיר מהו דרג התפקידים שמלמדים אותם שיש מפקד ,סמל, מ"מ ואי אפשר לפנות לכל אחד מהם בלי לתאם מראש וכמובן שיש גם דיסטנס בסיסי.

אחד הדברים החשובים ביותר בשבוע הזה הוא שכדי להמחיש את הכל כמובן שמחלקים גם מדים, השבוע הזה מומלץ לצעירים בחום ואהבה!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
השארת הודעה מהירה