התקשרו עכשיו:
050-4449-548

אטרקציות לילדים בדרום

הילדים אוהבים לשחק במשחקי מלחמה? הגיע הזמן לקחת אותם לחיק הטבע ולהראות להם משחקי מלחמה מאתגרים ומעניינים שהם לא ישכחו בקרוב. המדריכים של פיינטבול גרילה מציעים אטרקציות לילדים בדרום ותמיד שמחים להדריך את הילדים כיצד להשתמש בכדורי הצבע ולארגן משחקי מלחמה איכותיים ומהנים. כאן יכולים הילדים ללמוד על תכנון של אסטרטגיה נכונה ועל כוחה של עבודת צוות. אז אם יש לכם ילדים שחוגגים יום הולדת בקרוב, זה הזמן להביא אותם אל משחקים בשטח.

אטרקציות לילדים בדרום – כשהשמים הם הגבול

בחופש הגדול אתם נתקלים כמעט תמיד באותה הבעיה. בני הדודים הקטנים באים לבקר אתכם ומוצאים את עצמם רואים טלוויזיה עם הילדים שלכם. אבל הפעם זה יכול להיות אחרת. באמצעות מדריכים אנרגטיים ומקצועיים תוכלו לגלות עולם חדש של אטרקציות לילדים בדרום:

  • טיולי טרקטורונים – הילד חולם לגדול ולקבל רישיון לרכב? זה הזמן להכיר לו את הטרקטורון. המדריכים המקצועיים ילוו את הילדים, כשהם חובשים קסדות ורוכבים על טרקטורונים, בין עצים ויערות.
  • פיינטבול שכולו ניווט – אם אינכם מעוניינים בכך שהילדים יזרקו זה על זה כדורי פיינטבול ללא מטרה מיוחדת, זה הזמן להוציא אותם לפיינטבול שכולו משימות מאתגרות המבוססות על משימות צבאיות.
  • קיר טיפוס – אם אתם חולמים לטפס על הר עם כל המשפחה ומחכים עד שהילדים הקטנים יגדלו, אפשר להתאמן כבר מעכשיו באמצעות קיר טיפוס המותאם במיוחד לילדים.
  • סנפלינג – חשוב להכיר את הטבע של ארץ ישראל דרך הרגליים, וכאן הסנפלינג נכנס לתמונה. באמצעות הדרכה נכונה ומתאימה גם הילדים ילמדו לטפס בהקדם.
  • משחקי הישרדות – מדובר במשחקים תחרותיים שבהם הילדים נחלקים לשתי קבוצות, יקבלו משימות ויצאו אל הדרך במטרה לנצח את הקבוצה היריבה ולהביא הביתה את הניצחון.

אטרקציות לכל אירוע

אטרקציות לילדים בדרום מתאימות לא רק לילדים משועממים שאין להם תעסוקה מספקת בחופש הגדול, אלא גם לציון אירועים חשובים ומשמעותיים כמו בר מצווה או בת מצווה. אז אם גיל 12 או 13 מתקרב ואתם מעוניינים להיות יצירתיים ולא לחגוג את יום ההולדת המיוחד הזה באולם, תוכלו לפנות למדריכים המקצועיים אשר יארגנו פעילויות מאתגרות ומרהיבות.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
השארת הודעה מהירה