התקשרו עכשיו:
050-4449-548

אטרקציות בדרום לילדים

לא קל למצוא תעסוקה מתאימה לילדים של שנות האלפיים. בעידן שבו הכול נמצא באינטרנט, לא ניתן להפתיע את הילדים בקלות, והם מעדיפים משחקי מחשב על פני משחקים בכדור. המדריכים של פיינטבול גרילה מציעים אטרקציות בדרום לילדים אשר יוציאו גם את הילדים העצלים ביותר מהבית. אם אתם מעוניינים לנתק את הילדים מהמסכים ולו לכמה שעות, שלחו אותם לפיינטבול גרילה והצוות המקצועי יעשה כבר את כל העבודה.

אטרקציות בדרום לילדים בחיק הטבע – כיצד הן תורמות לילד

הגיע הרגע להוציא את הילד אל היערות ולהראות לו שיש עולם גם מחוץ לטלפון החכם שלו. אלה כמה יתרונות שאפשר להפיק מאטרקציות בדרום המועברות כולן בטבע:

  • פיתוח כושר תגובה מהירה – סביר להניח שהילד יודע להגיב מהר כאשר עליו לירות על אויבים במשחק מחשב, אך כיצד הוא יגיב כאשר יהיה עליו לזרוק כדורי צבע על ה"יריב" או להשתתף בתחרות קליעה למטרה? כאן אין ברירה אלא להוציא את הילד לשטח ולגרום לו להתחיל להתאמן כדי לפתח כישורים גופניים.
  • הענקת ביטחון עצמי – אנו מכירים את הילדים הביישנים שאינם משתתפים בשיעורים בכיתה, הילדים שחוששים לדבר בפני חבריהם בהפסקה או להשתתף במשחקים חברתיים. בזכות שורה אורכה של פעילויות ספורטיביות כמו טיפוס על קיר או רכיבה על טרקטורון, יכול הילד לבנות מחדש את הביטחון העצמי המוחבא בתוכו ורוצה לצאת.
  • לבעלי הפרעות קשב וריכוז – פעילויות ספורטיביות באוויר הפתוח הן הפעילויות המושלמות עבור ילדים שיש להם הפרעות קשב וריכוז. אם הילד אינו מסוגל לשבת בכיתה במקום אחד, הוא יוכל להוציא את כל המרץ בפעילות ספורטיבית. משחק הפיינטבול, למשל, יכול לתרום לאימון יכולת הריכוז של הילד. זאת משום שמצד אחד הוא מעניק לו את החופש לפעול ולנוע, ומצד שני מצריך יכולת התמקדות במשימה כדי להגיע אל היעד.

הפעילויות המחכות לילדים מעבר לפינה

אטרקציות בדרום לילדים לא חסרות לכל מי שמעוניין לחגוג יום הולדת, מסיבת מצווה או פשוט לארגן יום כיף לכל הילדים. המדריכים המיומנים והמנוסים יפגישו את הצעירים עם מגוון רחב של פעילויות כמו משחקי הישרדות, שיעורי סנפלינג או משחקי לחימה בכדורי צבע.

אטרקציות בדרום לילדים בפיינטבול גרילה

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
השארת הודעה מהירה