התקשרו עכשיו:
050-4449-548

אומגה לילדים

אחת, האטרקציות המבוקשות ביותר בקרב ילדים היא האומגה. ישנם מגוון רחב של אומגות באורכים שונים, גבהים שונים ומקומות שונים. ישנן אומגות הנמצאות בחיק הטבע ומספקות גם בנוסף לחוויה המהנה נופים יפים, וישנם מתנפחים של אומגות הניתנות להשכרה ומתאימות ביותר למסיבות, ערבי משפחות עובדים ועוד. כל סוגי האומגות בטיחותיות מאוד אך יש להישמע להוראות המדריך על מנת לא לקחת סיכונים מיותרים ולהרוס את החוויה.

מכיוון שהאומגות כל כך בטיחותיות הם מתאימות גם לילדים מגיל מסוים ולא רק למבוגרים. לאלה שמחפשים חוויות חדשות ושוברות שיגרה ישנם עשרות פארקי אתגרים בכל רחבי הארץ אליהם תוכלו לקחת את ילדיכם ולהיות בטוחים שהם יהיו מרוצים ושמחים. אומגה נקראת גם גלישה זוויתית והמשמעות היא בעצם הרכבה של כבל שמקשר בין שתי נקודות שונות בגבהים שונים שמאפשרים את הגלישה. לרוב לא מחזיקים בכבל עצמו אלא בגלגלת שיושבת עליו ומונעת פציעה בכפות הידיים.

אחד המיקומים של אומגות האהובים ביותר על ילדים הם מעל מים, השילוב מבחינתם מנצח והופך את החוויה להיות הרבה יותר מהנה. אומגות לילדים בדרך כלל קצרות אבל לרוב אורכן של אומגות נע בין 40 מטר ל100 מטר תלוי בתנאי המקום. ניתן למצוא אומגות לילדים אפילו בגני שעשועים ופארקים שונים, ולרוב אומגות כאלו לא מצריכות מדריך צמוד מכיוון שהן פחות מאתגרות וקלות לשימוש. האטרקציה מתאימה גם לקבוצות ילדים מבתי ספר וקייטנות , ותהיו בטוחים שהילדים יתמכרו להרגשת הרוח בפנים וירצו לעלות שוב ושוב.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
השארת הודעה מהירה